Novinky

VO leták PLANEO Elektro 02 2019

Vážení zákazníci, aj pre mesiac február sme pre Vás pripravili leták PLANEO Elektro.

Sencor SBG 400 - Víťaz testu Môj Dom 4/2016

Sencor SBG 400. Vybalíte ho zo škatule a máte pocit, že sa vám do rúk dostal robustný gril, ktorý by obstál aj v malej gastroprevádzke. Víťaz testu Môj Dom 4/2016

Kamera do každého auta

Autokamery, čiže tiež čierne skrinky, sú zariadenia slúžiace k záznamu situácie pred či za vozidlom, záznam je možné použiť pri objasňovaní dopravných nehôd. Kamera je vhodná aj pre záznam športových automobilových aktivít, pre záznam akcií bezpečnostných zložiek apod.

10 ročná záruka Bosch a Siemens

Vážení zákazníci, radi by sme Vás informovali o pripravovanej podpore predaja spotrebičov značky Bosch a Siemens zakúpených od 1.5.2014.

Dôležitý oznam

Vážení obchodní partneri, dovoľte aby sme Vás informovali o platnosti nových Všeobecných obchodných podmienok a Reklamačného poriadku, ktoré začnú platiť od 01.04.2014.

Informácie k reklamácii spotrebnej elektroniky Philips

Vážení partneri, s okamžitou platnosťou sa upravuje spôsob riešenia niektorých reklamácií výrobkov spotrebnej elektroniky (čierna technika bez TV) zn. Philips.

Zmena servisu pre značky Moulinex, Tefal, Rowenta a Krups

Vážení obchodní partneri, radi by sme Vás informovali, že v Bratislave začal pre spoločnosť Groupe SEB poskytovať služby nový autorizovaný servis, TECHNO SERVIS BRATISLAVA, s. r. o.

Liebherr servis

Vážení obchodní partneri, dovoľujeme si Vám oznámiť zmenu pri ohlasovaní žiadosti o servisný zásah spotrebičov Liebherr.

Proces výmeny príslušenstva pre televízory Philips

Vážení partneri, spoločnosť TPVision pripravila zjednodušený proces riešenia reklamácie televízorov Philips pre prípady, pri ktorých nie je nutné vždy vykonávať odbornú prehliadku v autorizovanom servise pre vyhodnotenie a odstranenie závady na dodanom tovare. Je to v prípadoch, keď sa vyskytne závada na príslušenstve televízora alebo ak nejaký kus príslušenstva v balení televízora chýba.