Novinky

Rad vypínačov a zásuviek AMY

Retlux doplnil svoj rad vypínačov a zásuviek AMY. Teraz si môžete vybrať z 22 položiek, ktoré zahŕňajú zásuvky a dvojzásuvky, vypínače a prepínače v mnohých variantoch, z ktorých si určite vyberiete.

Ponúka TV, SAT, Radio, ale aj LAN + LAN zásuvku, pre pripojenie vašich domácich zariadení. Produkty sú vo variantoch s rámčekom aj bez rámčeka doplnené o jednonásobné až štvornásobné rámčeky pre viacpočetné zapojenie. 

 

V novinkách nájdete päť druhov vypínačov vo variantoch:
spínač jednopólový, prepínač sériový, prepínač striedavý, prepínač krížový, prepínač dvojitý a jednonásobnou zásuvku. Tieto produkty sa ponúkajú vo variantoch bez rámčeka, pre násobné inštalácie, alebo s rámčekom pre samostatné inštalácie.

 

Vo variante s rámčekom nájdete zvončekové tlačidlo ako vypínač 1 + 0. Retlux ponúka tri druhy zásuviek pre pripojenie médií a to TV + SAT, alebo v rozšírenej variante TV R SAT a internetovú zásuvku LAN + LAN, tieto zásuvky ponúka vo variante bez rámčeku.

 

 

Výber ukončuje dvojzásuvka s rámčekom a samozrejme výber z variant jedno, dvoj, troj a štvornásobných rámčekov. Ako doplnok zásuviek je tu aj bezpečnostná záslepka.

 

Všetky zásuvky a vypínače sú v čistom bielom dizajne.

 

Na celý sortiment zásuviek AMY nájdete >> TU <<