Novinky

SODASTREAM upozornenie na správne zaobchádzanie s prístrojmi pri preprave

Vážení zákaznící, touto cestou si vás dovoľujeme informovat a zároveň požiadať, aby ste pri akejkoľvek preprave prístroja na výrobu perlivej vody postupovali vždy v súlade s návodom na používanie, ktorý je súčasťou každého balenia.

Informácia o dobrovoľnom stiahnutí výrobku z predaja - SODASTREAM Mirinda 440 ml

Spoločnosť FAST PLUS, a.s. žiada zákazníkov, ktorí si zakúpili príchuť SodaStream Mirinda 440 ml so šaržou K75182 a dátumom minimálnej trvanlivosti: 14/11/2022, aby ich vrátili spoločnosti / alebo ekologicky zlikvidovali na mieste s tým, že za ne bude vystavený cenový dobropis.

Informácia o dobrovoľnom stiahnutí mobilných klimatizácií Sencor SAC MT122xCH z trhu

Spoločnosť FAST PLUS, a.s. žiada zákazníkov, ktorí si zakúpili mobilnú klimatizáciu Sencor SAC MT1221CH a SAC MT1222CH, aby kontaktovali centrálu spoločnosti, ktorá zabezpečí servisný zásah u Vás, alebo aby ju priniesli späť na predajňu, kde výrobok zakúpili a kde im bude vrátená plná kúpna cena.

Zmena servisného strediska SHARP

Vážení zákazníci, dovoľujeme si Vás informovať, že od dnešného dňa 15.1.2019 sa mení servisný partner pre LCD, Audio a SDA značky SHARP

Sencor SIRIUS SSS 6400N

Sencor predstavuje nový Bluetooth reproduktor SSS 6400N Sirius, ktorý zodpovedá moderným trendom. Ponúka vysoký výkon, vyžaruje hudbu do všetkých strán, poskytuje dlhú výdrž na batérie a vďaka vysokej odolnosti ho môžete používať aj v daždi. Navyše poteší svojou atraktívnou obstarávacou cenou a možnosťou bezdrôtového zapojenia dvoch reproduktorov k jednému zdroju hudby.

Rad vypínačov a zásuviek AMY

Retlux doplnil svoj rad vypínačov a zásuviek AMY. Teraz si môžete vybrať z 22 položiek, ktoré zahŕňajú zásuvky a dvojzásuvky, vypínače a prepínače v mnohých variantoch, z ktorých si určite vyberiete.

Sencor SBG 400 - Víťaz testu Môj Dom 4/2016

Sencor SBG 400. Vybalíte ho zo škatule a máte pocit, že sa vám do rúk dostal robustný gril, ktorý by obstál aj v malej gastroprevádzke. Víťaz testu Môj Dom 4/2016

Dôležitý oznam

Vážení obchodní partneri, dovoľte aby sme Vás informovali o platnosti nových Všeobecných obchodných podmienok a Reklamačného poriadku, ktoré začnú platiť od 01.04.2014.

Informácie k reklamácii spotrebnej elektroniky Philips

Vážení partneri, s okamžitou platnosťou sa upravuje spôsob riešenia niektorých reklamácií výrobkov spotrebnej elektroniky (čierna technika bez TV) zn. Philips.

Zmena servisu pre značky Moulinex, Tefal, Rowenta a Krups

Vážení obchodní partneri, radi by sme Vás informovali, že v Bratislave začal pre spoločnosť Groupe SEB poskytovať služby nový autorizovaný servis, TECHNO SERVIS BRATISLAVA, s. r. o.